Z życia szkoły

Z medalem z rundy wojewodzkiej!
13.05.2023
Emocji podczas turnieju nie brakowało, nasi pilkarze grali świetnie. Po zaciętej walce wywalczyli medal brązowy.
img-aktualita-177
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA - 2023/2024
12.05.2023

Poniżej przedstawiamy listę dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych

Szkoły Podstawowej i Przedszkola im.Gustawa Przeczka z Polskim Językiem Nauczania w Trzyńcu.

img-aktualita-171
Bieg na Orientację - runda wojewódzka
12.05.2023
Uczniowie naszej szkoły lubią biegać, jak mają jeszcze do dyspozycji mapę, to już rewelacja. Runda wojewódzka w Biegu na Orientację miała miejsce tym razem w Ostrawie 11 maja. Z naszej szkoły wyjechało na nią 14 uczniów. W kategorii młodszej, klasa 5., wywalczyli 3. miejsce. Natomiast kategoria starsza, klasa 6. - 9., zajęła 2. miejsce.
img-aktualita-172
Edukacja finansowa dla kl. 9
12.05.2023
W dniach 11.5. i 12.5.2023 już tradycyjnie przebiegły zajęcia z edukacji finansowej dla uczniów klasy 9.
img-aktualita-175
Řemeslné hry 2023
10.05.2023

W środę 10 maja 2023 na terenie Střední odborné školy Třineckých železáren odbyła się 10. edycja „Řemeslných her“.

img-aktualita-173
PRZEZ KOPCE
07.05.2023

Zabawa turystycznadla dzieci i młodzieży z nagrodami pod nazwą "PRZEZ KOPCE – 2023"

To druga odsłona tej zabawy z nowymi 10 kopcami i wspólnymi spotkaniami. Zarazem zapraszamy do skorzystania z tej zabawy w ramach wycieczek, majówek... Informacje, reguły gry, opisy poszczególnych kopców można znaleźć na https://www.ptts-beskidslaski.cz/przez-kopce/

img-aktualita-167
To już drugi złoty puchar w Mc Donald Cup
06.05.2023
WFiści pani Renata Ficek i Marcela Gaura oraz wychowawca klasy Andrzej Mazur świetnie przygotowali i prowadzili drużynę piłkarską naszych klas trzecich na McDonald's cup w piłce nożnej.
img-aktualita-169
Olimpiady Fizyczne w roku szkolnym 2022/2023
05.05.2023
Dnia 22.3.2023r. miała miejsce we Frydku –Mistku runda powiatowa Olimpiady Fizycznej dla klas dziewiątych. Naszą szkołę reprezentoeali uczniowie klasy 9. – Anna Böhm, Miriam Lisztwan, Jan Krupa. Wszyscy uczniowie zostali laureatami w swojej kategorii, a Jan Krupa reprezentował naszą szkołę w rundzie wojewódzkiej Olimpiady Fizycznej w Ostrawie. Janek zdobył 35,5 punttów z 40 i uplasował się na 6. miejscu według ilości zdobytych punktów.
img-aktualita-168
Biegacze na Orientację zbierali medale
03.05.2023
W środę 3 maja odbyły się tradycyjne Mistrzostwa Szkół w Biegu na Orientację. Tym razem impreza sportowa miała miejsce w okolicy naszej szkoły. W zawodach wzięło udział 98 zawodników. Naszym uczniom wiodło się wspaniale. W kategorii młodszej czyli klasy 4 - 5 zajęli 2. miejsce a w kategorii starszej, klasy 6 - 9, wygrali.
img-aktualita-170
Dziewczyny walecznych serc!
02.05.2023
Premierowy start dziewcząt klasy szóstej, który wprawdzie nie przyniósł wymarzonego medalu na turnieju przerzucanej, konkurencja była mocna, ale zmotywowała do intensywniejszego treningu przed kolejnymi zawodami i jest impulsem do jeszcze większych wysiłków.