Nasza szkoła była zgłoszona do konkursu historyczno-plastycznego w Nowym Sączu. Dzieci miały przypomnieć i narysować sobie postaci gen. bryg.pil. Stanisława Skalskiego, ppor. Jana Bieniasa Cichociemnego spadochroniarza Armii Krajowej. Laureatami konkursu byli: Piotr Michalik i Alicja Staszko z dziewiątej klasy.
Wielkie brawa dla naszych wspaniałych malarzy naszej szkoły.