Z życia szkoły

MEDALE DLA NASZYCH BIEGACZY NA ORIENTACJĘ
08.06.2022
MEDALE DLA NASZYCH BIEGACZY NA ORIENTACJĘ 26 kwietnia 2022 przebiegły w niedalekiej Bystrzycy Okręgowe Mistrzowstwa Szkół w Biegu na Orientację. Zawodnicy musieli popasować się z nieznanym dla nich otoczeniem. Nie wystarczyła dobra kondycja fizyczna, ale przede wszystkim szybka orientacja na mapie, żeby w jak najkrótszym czasie przejść przez wszystkie punkty kontrolne. Zawodnikom poszło świetnie. Medalowe pozycje wywalczyli: Aneta Kaleta w kategorii 4.-5. klasa zdobyła 3. miejsce, Anna Bӧhm w kategorii 8. - 9. klasa równierz 3. miejsce, w kategorii 4. – 5. klasa Witold Maroszczyk uzyskał 3. miejsce i Michał Szymeczek 2. miejsce, Jakub Konderla wywalczył w kategorii 8. – 9. klasa 2. miejsce, po złoto sięgnęli Mateusz Mokrosz w kategorii 6. -7. klasa i Jan Krupa w kategorii 8. – 9. klasa. Oprócz medalistów Laura Prószkowska, Anna Miarka, Zuzka Ruszkiewicz, Tomasz Luksza, Jakub Zielina, Noe Ben Mazur, Sebastian Roik i Tomasz Konderla pomogli wywalczyć postęp do Okręgowego Finału Szkół w Biegu na Orientację w Ostrawie. Dziękujemy za wzorową reprezentację szkoły i trzymamy kciuki w rundzie okręgowej.