"Můj Werk 2023" w Werk Arenie

Soutěžní úkol pro žáky:

"Ve stroji času k nám do roku 2022 přicestoval Ludwig Hohenegger. Ano, je to on – první vrchní ředitel Třineckých železáren, který se zasloužil o největší rozkvět železáren. Od jeho doby však uběhlo dlouhých 183 let a přáním návštěvníka z minulosti je nyní vidět, jak se za dobu své existence třinecká huť změnila, co se zde vyrábí, jaké provozy zde máme, jací lidé zde pracují? Jaké jméno má huť v Česku i ve světě, co dělá pro životní prostředí i pro zdejší region? "

https://ehutnik.cz/zpravy/muj-werk-letos-absolvuje-tisicovka-zaku-regionu WERKzone napisał:

Letošní ročník soutěže Můj Werk pro žáky sedmých tříd základních škol je za námi!

Slavnostní vyhlášení proběhlo ve Werk Aréně, kde ve spolupráci s VŠB - Technická univerzita Ostrava, Knihovna Třinec a Střední odborná škola Třineckých železáren jsme si pro děti připravili interaktivní program zvaný - Projdi si univerzitu nanečisto.

Vítězové: PZŠ Třinec (7A) + ZŠ Nýdek + PZŠ Bystřice (7B) ZŠ Jablunkov (7C) PZŠ Vendryně

#mujwerk #vsbtuo #knihovnatrinec #sostz #trineckezelezarny #werk_zone

img-aktualita-179